درباره آواژنگ
کار گروهی، اتحـاد، اعتمـاد و هم بستـگی، خط سیـر آواژنـگ درطی 20 سال از حیات و وجود آن در صنعت IT کشـور بوده است. تفکر، منش و روحیـه ای که به آن قدرت داده است تا در پیشگاه مخاطبینـش، پیشرو، توانمند و قابل اطمینان باشد. نو بماند و نو کند. آواژنـگ کوشیده است که آشنایـی همراه، صـادق و همیشگی برای خود، دوستان، شرکا و مشتریان خود باشـد تا در تمام فصول همراهیش، تجربـه ای متمایـز و جامـع را در اختیـار آنها قـرار دهنـد.
اطلاع رسانی و ارتقا سطح آگاهی و دانایی مشتریـان از طریق متـدهای بازاریابـی و روابط عمومـی، فراهم کردن بهتریـن و مطمئن تریـن سخت افـزارها و نرم افزار هـای جهان و بستـری جامـع و سریـع برای دسترسـی آسـان کاربران به آنها به واسطه مهندسی محصول دقیـق و شبـکه گستـرده توزیـع و پشتیبـانی و حمایت دائمـی مشتریـان در غالب خدمـات پس از فروشـی نمونـه، زنجیـره توانمنـد آواژنگ در پیـش رانـدن و پیشـرو بـودن بـه شمـار می آیـد. آواژنگ یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات کشور به شمار می آید.
مجموعه ای که با بهره جستن از امکانات و دانش فنی غنی، همواره کوشیده است بستری مناسب برای رشد و ارتقاء سطح علمی و کیفی کاربران ایرانی فراهم سازد. ارائه مستمر اطلاعات به مشتریان و ایجاد فضایی امن برای نیرو بخشیدن به قدرت انتخاب آنها، گزینش و عرضه برجسته ترین محصولات و راهکارهای نوین در زمینه فن آوری اطلاعات در کنار پشتیبانی و خدمات مناسب، مسیر یکتایی است که آواژنگ را در به وجود آوردن حس خوب خرید نزد مشتریان خود سربلند کرده است. احساسی که امروزه نامی خوش، قابل اطمینان و متمایز از آواژنگ ساخته است.

تا کنون محصولات متعدد و متنوعی با نشان های برتر بین المللی در بازارهای داخلی کشور تحت پشتیبانی و حمایت شرکت آواژنگ قرار گرفته است. مراحل رساندن محصول به دست مشتری، شامل بررسی و انتخاب مدل ها، سیاست های قیمت گذاری، موجود کردن محصولات و پخش آن در شبکه فروش شرکت و نهایتا ارائه خدمات پس از فروش گسترده، همگی توسط کارشناسان و متخصصین با تجربه آواژنگ صورت می گیرد، با این رویکرد که رضایت همه جانبه مشتریان شرکت کسب شود. از آنجایی که نیازهای کاربران روز به روز در حال تغییر می باشد، آواژنگ نیز همواره سعی بر این داشته که گستره وسیعی از محصولات IT و تجهیزات اداری به روز را به مشتریان خود ارائه دهد، که مهم ترین آنها عبارتند از:

نرم افزار

- راهکارهای امنیتی

ماشین های اداری

- انواع چاپگرهای سنگین کار برای کاربری اداری، چاپگر در ابعاد بزرگ صنعتی

- انواع ویدئو پروژکتور

- دستگاه های بارکدخوان مخصوص فروشگاه ها

- چاپگرهای برچسب فروشگاهی

محصولات IT

- انواع قطعات داخلی کامپیوتر نظیر مادربرد، کارت گرافیک، حافظه رم

- انواع لوازم جانبی کامپیوتر شامل ماوس، کیبورد، اسپیکر، هدست، وب کم و گیم پد

- انواع نوت بوک، نت بوک و تبلت

- انواع حافظه جانبی مثل هارد دیسک و فلش مموری

- انواع چاپگر

شرکت آواژنگ جهت تامین هر کدام از این محصولات با بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده دنیا همکاری می کند. این شرکت همواره تمام تلاش خود را برای جذب جدیدترین و معتبرترین برندها و محصولات جهانی به کار گرفته و از نام آواژنگ به عنوان ابزاری قدرتمند در این راستا بهره می گیرد.
خدمات آواژنگ به نوگرایی، رفتار همگام با بازار جهانی و سرویس هر چه بهتر اهتمام دارد.
در طی مدت کوتاهی با رعایت استانداردهای فنی و ارتباط مداوم با مشتریان، گارانتی آواژنگ به عنوان یکی از برترین گارانتی های محصولات کامپیوتری در بازارهای ایران معرفی شده است.
در راستای گسترش ارائه خدمات منحصر به فرد، به موقع و با کیفیت مناسب، تعداد نمایندگان و شعب خدمات پس از فروش آواژنگ در سراسر کشور همواره رو به رشد است، که از مصادیق آن می توان به
- ارائه سرویس از طریق مراکز اصلی خدمات پس از فروش در شهرهای تهران(2 شعبه)، شیراز، اصفهان، مشهد، اهواز، تبریز، کرمانشاه و ساری
- و بالغ بر 70 نماینده مجاز ارائه خدمات پس از فروش در سراسر کشور اشاره کرد.
در حال حاضر در هریک از نمایندگی های مجاز ارائه خدمات پس از فروش در سراسر کشور بین 2 تا 10 نفر مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به مراجعه کنندگان هستند. نمایندگان خدمات پس از فروش آواژنگ پس از گذراندن دوره های آموزشی تخصصی و احراز شرایط لازم جهت اخذ نمایندگی، لوح نمایندگی دریافت می کنند و با توجه به گروه بندی انجام شده خدمات متفاوتی را در محل استان ها به مراجعه کنندگان ارائه می نمایند.
آموزش تخصصی مداوم پرسنل مراکز مجاز خدمات آواژنگ سرلوحه کار ماست!
آواژنگ با برگزاری کلاس های آموزشی مداوم برای پرسنل شرکت و مراکز مجاز خدمات پس از فروش، اعزام همکاران به گذراندن دوره ها در محل شرکت های سازنده محصولات و یا دعوت از اساتید معتبر داخلی و خارجی، گامی در جهت نهادینه کردن دانش محوری همه همکاران مطابق با علم روز بر می دارد.
رعایت حقوق مصرف کنندگان و پاسخگویی مناسب به خواسته های مشتریان و جلب رضایت آنها، برجسته ترین امتیاز آواژنگ در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

امکان پیگیری موقعیت قطعه  تحت گارانتی آواژنگ به صورت آنلاین و امکان طرح سوال به صورت آنلاین از کارشناسان فنی برای مشتریان وجود دارد.
آواژنگ به جهت سرعت عمل در پاسخگویی به مشتریان و ارتباط مستقیم با نمایندگان و شعب، پیگیری کالا ، ارسال پیامک و ... از نرم افزار گسترده بهره می گیرد.
ارائه خدمات پس از فروش منحصر به فرد زیربنای اصلی شهرت نام آواژنگ بوده و عاملی مهم برای افزایش اعتبار و سهولت عرضه عمده کالا به مشتریان اصلی این شرکت می باشد.

امروزه کارایی و اثربخشی فرایندهای سازمان مباحث قابل تامل جوامع است. با مطالعات علمی باید به این پرسش پاسخ داد که چگونه   می توان اثربخشی فرایندهای سازمان را بهبود بخشید. صاحبنظران معتقدند که یکی از راههای افزایش اثربخشی سازمان، بهبود کیفیت خدمات و منظور از آن، تامین نیازها و انتظارات مشتریان است.

همکاران ما همواره در صددند تا با :

ایجاد و خلق یک تجربه عالی و متمایز برای مشتریان
توسعه و خلق محصولات و خدمات جدید از طریق شناسایی خواسته ها و نیازهای مشتریان
ايجاد ارتباطي دوسويه و تعاملي مستقيم با مشتريان
ارائه پاسخی شایسته در مقابل اعتماد مشتريان گرامي به آواژنگ
تشویق مشتریان برای استفاده از محصولات و خدمات به روز IT
و ارائه برنامه های تشویقی برای مشتریان وفادار به آواژنگ
یک محیط پویا و صمیمی را برای خانواده بزرگ آواژنگ در سراسر کشور ایجاد کنند.
آواژنگ همواره در صدد است تا با:
تدوین آرمان نامه، رسالت نامه و ارز ش های سازمان در راستای رضایت مشتریان
مطرح کردن کیفیت به عنوان یکی از مهمترین عوامل رشد و توسعه سازمان و رضایت مشتریان
درک انتظارات مشتریان
ایجاد انتظارات مطلوب در مشتریان
مدیریت صحیح منابع انسانی در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان
ایجاد تعهد به ارایه خدمت در تمام سطوح سازمان
اجرای طرح های ارزشیابی کارکنان توسط مشتریان
مدیریت شکایات مشتریان
نهایت رضایتمندی را در استفاده از محصولات و خدمات این گروه برای تمام مصرف کنندگان به ارمغان آورد.
"آواژنگ" به چه معناست؟
نام شركت تركيب دو واژه "آوا" و "آژنگ" است كه "آوا" به معناي بانگ موزون و آهنگين و بلند است و "آژنگ" به معناي جرس و موج مي‌باشد. به همين دليل از ابتدا در طراحي اين پيشنهاد نيز به كارگيري خطوط نرم و با انحنا مدنظر طراح قرار گرفت.
نشانه (لوگو يا آرم ) چيست؟
نشانه گونه‌اي نماد تصويري است كه بيانگر حالت يا شكل انجام و توصيف كار يا خدمتي ياشد. اين تصوير يا نقش ممكن است كه ازعناصري متعدد كه با پيرايه‌اي دلنشين و منطقي در كنارهم قرار گرفته اند به وجود آيد و در سوي ديگر از كمترين عناصر بهره بگيرد. در هر حال مهم آن است كه گويايي و نزديك بودن به مفهوم و نيز غير تكراري و تك بودن از جمله ويژگي‌هاي آن باشد. به گونه‌ای كه در هيچ جاي ديگري از آن نمونه‌اي نباشد. نشانه در كوچكترين اندازه نيز بايستي داراي مفهوم و تاثيرگذاري خود باشد.
درباره نشانه (لوگو)ي آواژنگ:
نشانه شركت آواژنگ از دو ركن يا پايه (عنصر Element) شكلي و حرفي به وجود آمده است.
عنصر شكلي:
شكل شلجمي گونه‌اي از اشكال هندسي است كه درميانه مسير تغيير شكل هندسي مربع (به نشانه عنصري ايستا و محكم) به شكل هندسي دايره (به نشانه عنصري پويا و با حركت روان و نرم) به وجود مي‌آيد. در تصوير زير پر رنگترين شكل‌ها شلجمي ناميده مي‌شود.با توجه به تازه بودن به‌کارگیری اين شكل در طراحي نشانه‌ها و نيز ميل به پويايي و حركت براي تكامل، از آن به‌عنوان عنصري كليدي در طراحي نشانه آواژنگ استفاده شد. همچنين تمايز آن با ديگر اشكال هندسي مرسوم مي‌‌تواند به ماندگاري بيشتر آن در ذهن بيننده كمك نمايد. در طراحي برخي نشانه‌ها از شكل‌هاي (هندسي يا غير هندسي) مختلفي نيز استفاده مي‌‌شود كه در نهايت آن را به يكي از اشكال اصلي هندسي كه "چهارگوش"(مربع يا مستطيل)، "سه گوش" يا مثلث و "دايره" نام دارند، نزديك مي سازد. اين روال در طبيعت نيز به‌ وفور وجود دارد.
عنصر حرفي:
به‌کارگیری حرف ابتداي واژه "آواژنگ" كه از تشابه شكلي حرف "آ" فارسي (كه كمي مايل گرديده) و حرف"a" انگليسي بود (كه هر دو حروف ابتداي واژه آواژنگ اند) كه در طراحي نشانه از آن استفاده گرديد. در حرفه طراحي گرافيك استفاده از حروف ابتداي نام براي طراحي نشانه را طغرا يا مونوگرام (Monogramme) مي‌نامند.اين نشانه در سال 1372 و از سوي هيات داوران چهارمين "دوسالانه (biannual) آثار طراحان گرافيك ايران" به‌عنوان يكي از سه اثر برتر در بخش "طراحي نشانه" انتخاب گرديد.